Nowy lokal w centrum Rogowa na wynajem

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
1 800 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 49,30 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Rogowo
  • Rok budowy : 2020
  • Numer oferty : 598270
  • Cena za m2 : 36.51 PLN

Kontakt Darek tel. 798 857 383

Witam wszystkich zainteresowanych.
Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu atrakcyjnych pomieszczeń mieszczących się w nowo wybudowanym budynku znajdującym się w centrum Rogowa. Lokal idealnie nadaje się na sklep, salon kosmetyczny, biuro  czy inną działalność gospodarczą. SZCZEGÓLNIE POLECAM ZAINTERESOWANYM OTWARCIE  SKLEPU  OBUWNICZEGO I  Z ODZIEŻĄ SPORTOWĄ, KTÓRYCH W ROGOWIE NIE MA. Lokal z dużą witryną na ulicę i z wejściem z ulicy. W cenie najmu ogrzewanie. Woda i energia elektryczna płatna według zużycia (odrębne liczniki).
Powierzchnia handlowo usługowa wynosi około 44m2, z której istnieje możliwość wyodrębnienia pomieszczenia magazynowego o powierzchni około 19m2.  W części socjalnej znajduję się toaleta z WC.

Zapraszam na prezentację.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.