Centrum rehabilitacyjne / centrum medyczne

Lokal medyczny na wynajem
8 900 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 180 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Wrocław Krzyki , Jerzego Kukuczki
  • Rok budowy : 2016
  • Piętro: 2 na 4
  • Numer oferty : 815841
  • Cena za m2 : 49.44 PLN

Sylwia  570 08 40 40

Dzień dobry,
przedstawiam Państwu na wynajem kompleksowo wyposażone centrum wsparcia rehabilitacji. Lokal o pow. 180m2 składa się z kilku pomieszczeń przystosowanych do prowadzenia działalności jako placówka medyczna.
Całość tworzy reprezentacyjna recepcja, gabinety do prowadzenia terapii lub poradnictwa indywidualnie, sale do rehabilitacji i/lub szkoleniowe, szatnie z łazienkami oraz pomieszczenia socjalne.
Lokal został w pełni przystosowany pod obsługę osób niepełnosprawnych. Wszystkie wejścia do gabinetów posiadają odpowiednią szerokość umożliwiająca wjazd na wózkach, odpowiednio przystosowane szatnie, łazienki i toalety, windy noszowe.
Lokal spełnia wymagania NFZ dotyczące prowadzenia placówki medycznej.
Wyposażenie sal oraz gabinetów sprzętami najwyższej klasy.
Ogrzewanie nagrzewnicami powietrznymi spełniającymi także rolę klimatyzacji. 
Nagłośnienie pomieszczeń w formie radiowęzła z możliwością wyboru muzyki w poszczególnych gabinetach.

Kukuczki 5 to apartamentowiec położony we wrocławskiej dzielnicy Krzyki, zaledwie 600 m od Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego przy ul. Borowskiej. Jest to niewątpliwie korzystna lokalizacja pod względem działania placówki medycznej o czym mogą świadczyć także już działające w budynku - stomatologia czy centrum ginekologiczno - położnicze. 
W otoczeniu liczne osiedla, szybki dostęp do obwodnicy miasta oraz łatwy dojazd do centrum Wrocławia.

Cena 8900 netto/m-c.
Mile widziany najemca długoterminowy (przypadku umowy najmu krótszej niż rok lokal pozostaje w ofercie sprzedaży)
Istnieje możliwość zakupu lokalu wraz z wyposażeniem w cenie 1.800.000  (cena nie podlega negocjacji).
Dla osób zainteresowanych przesyłam więcej zdjęć.

Zapraszam na prezentację!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.