Lokal użytkowy w apartamentowcu blisko rynku !

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
2 200 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 46 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Wrocław Stare Miasto
  • Rok budowy : 2013
  • Piętro: 6 na 17
  • Numer oferty : 350900
  • Cena za m2 : 47.83 PLN

Dorota tel:533 620 660


Dzień dobry , posiadam do wynajęcia  2 pokojowy lokal w budynku Odra Tower o pow. 46 m2. Lokal znajduje się w centrum Wrocławia.Preferowany najem pod biuro/lokal użytkowy, ponieważ wokół znajdują się głównie biura.


Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi:


-  wyposażona kuchnia oraz łazienka z wanną


- loggia o powierzchni 8,5m2


Czynsz wynosi 2 200 zł miesięcznie dodatkowo czynsz administracyjny ok. 500 zł miesięcznie oraz prąd ok. 80 zł miesięcznie. 
Jest możliwość wynajęcia miejsca postojowego podziemnego w cenie 220 zł  miesięcznie. Parking dla klientów znajduje się przy ulicy. 


Kaucja wynosi 3 500 zł zwracana po zakończeniu umowy, minimalny okres umowy najmu to 12 miesięcy. Lokal można doposażyć w meble, lecz jest to zależne od czasu trwania umowy najmu lokalu (ponad 1,5 roku).  


Zapraszam do kontaktu telefonicznego
Dorota tel:533 620 660


 Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.