Lokal przy Starym Rynku

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
12 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 427 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Żnin
  • Piętro: 1 na 1
  • Numer oferty : 123906
  • Cena za m2 : 28.10 PLN

Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowego na jednym z głównych deptaków w Żninie. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji; parteru o powierzchni 288m2 i piętra o powierzchni 139m2. Witryny sklepowe skierowane są bezpośrednio na główny deptak. Nieruchomość posiada kompleksowe wyposażenie w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralne ogrzewanie gazowe, wentylację i klimatyzację. Na powierzchnię składa się,; PARTER  Sala sprzedaży (224,48m2), magazyn( 21,01m2), archiwum (4,9m2), Klatka schodowa ( 8,24m2),  garaż magazyn ( 30m2).
PIĘTRO Magazyn ( 106,74m2), magazyn ( 28,55m2), pomieszczenie socjalne (11 ,88m2), klatka schodowa ( 11,2m2)
W sąsiedztwie znajdują się banki, sklepy odzieżowe, kawiarnie, szkoły.
Jest to jedna z najlepszych lokalizacji handlowych w Żninie.
Żnin położony jest w województwie kujawsko-pomorskim, na trasie S5, między Gnieznem a Bydgoszczą. Jest to miasto powiatowe, największe w promieniu 40km, będące centrum malowniczych Pałuk- krainy 100 jezior. Samo miasto leży nad dwoma jeziorami, co jest dużą atrakcją turystyczną. Żnin liczy około 15tyś mieszkańców. W okolicy są również inne atrakcje turystyczne takie jak; Osada w Biskupinie, Zamek w Wenecji, Kolejka Wąskotorowa w Żninie, ośrodki  wypoczynkowe, jeziora, zawody motorowodne.
Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.