Lokal przy Centrum Żnina

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
1 500 PLN, Pow. 75 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
75 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Żnin
Piętro:
1 na 1
Numer oferty:
957655
Cena za m2:
20 PLN
Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 75m2 w Żninie.  Idealnie nadaje się na biuro, salon kosmetyczny, fryzjerski .Na powierzchnię składa się;
sala główna,zaplecze socjalne i dwie toalety. Dodatkowo nieruchomość posiada przestronny taras. Podłogi wyłożone płytkami, okna typu PCV, okna dachowe. Na ścianach kafle, oraz gładzie. Lokal ogrzewany gazowo. Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail