Żnin

Komercyjny na wynajem
7 030 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 442 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Żnin
  • Numer oferty : 762384
  • Cena za m2 : 18.50 PLN

Kontakt Ewa 696-909-403 Witam wszystkich zainteresowanych. Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu budynku magazynowo-montażowego o powierzchni użytkowej 380m2 w Żninie. Budynek częściowo dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony z dachem dwuspadowym, wykonany w technologii mieszanej. Istniejący budynek został wybudowany w 2006r na bazie istniejących słupów surowicy i funkcjonalnie podzielony na część montażowo-magazynową zlokalizowaną na parterze budynku, oraz część magazynową zlokalizowaną na pięrtze budynku. Nieruchomość posiada wszystkie media ( instalacja wodociągowa, oświetlenie i gniazda prądowe 230/400V, CO z grzejnikami płytowymi zasilane z kotła gazowego, ogrzewanie nawiewowe w hali, instalacja piorunochronna, instalacja kanalizacyjna z odprowadzeniem do sieci miejskiej.
Nieruchomość dzieli się na;
hala magazynowa- 254m2
szatnia-14m2
łaźnia-12,8m2
toaleta-12m2
prysznic-6m2
komunikacja-38m2
jadalnia i kuchnia-26m2
magazynek-9m2
portiernia-9m2
Zapraszam na prezentację. Kontakt Ewa 696-909-403

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.