Lokal na wynajem! Żnin!

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
  • Typ nieruchomości: Komercyjny
  • Powierzchnia : 40 m2
  • Typ transakcji : wynajem
  • Lokalizacja : Żnin
  • Numer oferty : 780653
  • Cena za m2 : 22.25 PLN

Lokal na wynajem! Centrum!

Kontakt 608 170 066

Polecam lokal na wynajem położony w ciągu handlowym w Żninie.
Powierzchnia to 40 m2 na parterze. Duża witryna. Ogrzewanie olejowe.
Koszt najmu to 890 PLN netto miesięcznie, plus media.
Lokal nadaje się na : sklep, biuro, punkt usługowy itp.

Zapraszam na prezentacje.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.