Duże pomieszczenie na mieszkanie na wsi.

Mieszkanie na sprzedaż
80 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 150 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Barcin
  • Numer oferty : 402483
  • Cena za m2 : 400 PLN

KONTAKT JOANNA 660 244 424
Przedstawiam ofertę sprzedaży pomieszczenia o powierzchni 150m2 do zaadaptowania na duże mieszkanie.
Pomieszczenie to znajduje się w budynku, w którym wykończono już dwa mieszkania, obecnie do sprzedaży jest przeznaczona 3 część.
Do budynku doprowadzona jest woda i prąd. Wstawiono 3 okna. Budynek zbudowany jest z cegły i bloczków. Można również wykorzystać górę na cele mieszkaniowe.
Do tej części budynku przynależy działka o powierzchni ok.1000 m2. Istnieje możliwość dokupienia działki o powierzchni 2000m2 za cenę 40 tys. zł.
Budynek położony w dobrej lokalizacji, niedaleko drogi ze Żnina do Inowrocławia, nieruchomość za niską cenę stwarza warunki do własnego, niestandardowego mieszkania na wsi.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ JOANNA 660 244 424
Nasze biuro pomaga bezpłatnie w załatwieniu kredytu oraz formalności notarialnych.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.