2 pokoje/Rynek/Brzeg Dolny/od zaraz...

Mieszkanie na sprzedaż
245 000 PLN, Pow. 50,45 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
50,45 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Brzeg Dolny , Parkowa
Rok budowy:
1995
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
717162
Cena za m2:
4856.29 PLN
Izabella 570 097 070
"Nieruchomości Apartament"
Do sprzedania 2 pokojowe  mieszkanie o powierzchni 50,45 m2 w Brzegu Dolnym, na II p.  w kamienicy z roku 1995. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, garderoby, łazienki oraz kuchni z balkonem.  Bardzo przytulne, ciepłe i słoneczne. Miesięczne opłaty na poczet wspólnoty mieszkaniowej wynoszą ok 480 zł (w tym woda i ścieki, odpady komunalne, centralne ogrzewanie, fundusz remontowy) + media wg. zużycia. Mieszkanie w pełni umeblowane. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni około 10 m2. Gotowe do wprowadzenia. Blisko znajduje się Miejski Park, Rynek, sklepy, szkoły, przedszkola, kościół, bank. W bliskiej odległości stacja PKP. Pełna własność.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację !
Izabella Paprocka/opiekun oferty
tel.570 097 070
nr licencji 25290Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail