POSZUKIWANA lokalizacja-miejsce garażowe-Balkon

Mieszkanie na sprzedaż
490 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 59,50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Bartodzieje , Żmudzka
  • Piętro: 3 na 3
  • Numer oferty : 586984
  • Cena za m2 : 8235.29 PLN

MAŁGORZATA   BISKUP  660244448
NA  SPRZEDAŻ
apartament GOTOWY  do zamieszkania w pełni UMEBLOWANY  i wyposażony .
Nowoczesna ARANŻACJA oraz wysoki STANDARD wykończenia zaspokoją oczekiwania
wymagających Klientów.Ściany odnowione czyste Lokal do wprowadzenia bez dodatkowych NAKŁADÓW finansowych.
POKÓJ z aneksem + 2 SYPIANIE +ŁAZIENKA+PRZEDPOKÓJ
Opłaty na 3 osoby ok. 600 zł/m-c. Do dyspozycji przestronny BALKON.
MOŻLIWOŚĆ zakupu miejsca PARKINGOWEGO w hali garażowej cena 35 tys.
BUDYNEK
kameralny APARTAMENTOWIEC - teren zagospodarowany i zadbany zarządzany przez prężnie działającą Wspólnotę.Opłata ok 500 zł/m-c
LOKALIZACJA
blisko do Centrum a jednocześnie spokojne i ciche miejsce lokalizacja POSZUKIWANA i chętnie kupowana przez Klientów . Zapraszam na prezentację i polecam z pełnym PRZEKONANIEM.
ZADZWOŃ  660244448 .


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.