M-4 na parterze!

Mieszkanie na sprzedaż
270 000 PLN, Pow. 45,50 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Bartodzieje
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
509251
Cena za m2:
5934.07 PLN
Na sprzedaż mieszkanie do remontu! Blok  z cegły, ocieplony, ogrodzony z placem zabaw oraz bramą wjazdową. Budynek położony w zaciszu, z dala od zgiełku ulicznego.
Pokój dzienny jest pokojem przejściowym, z którego jest przejście do strefy sypialnianej. Osobne wejście z pokoju do kuchni. Możliwość aranżacji aneksu kuchennego połączonego z największym pokojem. 
Mieszkanie jasne, ciepłe ze sporymi zwrotami.

Zapraszam do obejrzenia!

Cena do negocjacji!

Arletta Jakobsen
500450237Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail