Klimatyczne M Bartodzieje w doskonałej lokalizacji

Mieszkanie na sprzedaż
425 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 71 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Bartodzieje
  • Piętro: 4 na 4
  • Numer oferty : 326938
  • Cena za m2 : 5985.92 PLN

Oferta w naszym biurze to klimatyczne, urocze mieszkanie o nietypowym rozkładzie pomieszczeń. Doskonała lokalizacja, w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, ryneczek i mnóstwo miejsc do spacerów. Do centrum 10 min samochodem.
Mieszkanie pierwotnie 4-pokojowe, po remoncie jeden z pokoi połączono z kuchnią, tworząc jadalnią, a tym samym świetne miejsce do spotkań rodzinnych.
W łazience luxfery i klimat przypominający spa.
Na lokal składają się:
- 2 sypialnie,
- salon z wyjściem na balkon,
- kuchnia z jadalnią i dużą zabudową typu komandor,
Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie zlokalizowane w cichej, przyjaznej Rodzinom z Dziećmi dzielnicy.

Zapraszam na prezentację.

kontakt: Joanna Kozar-Kriger tel. 798 857 382

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.