Sprzedam mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji!!

Mieszkanie na sprzedaż
215 000 PLN, Pow. 37 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
37 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Błonie , Romana Dmowskiego
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
482370
Cena za m2:
5810.81 PLN
Kontakt:
798 857 370
Mateusz Geszczyński

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (jeden pokój przechodni) o powierzchni 37 m2 w Bydgoszczy (Błonie), do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

- Mieszkanie do remontu (Okna, grzejniki i instalacje - nie wymagają remontu),
- świetna komunikacja z pozostałą częścią miasta,
- blisko komunikacja miejska,
- w pobliżu sklepy, apteka.

Polecam i zapraszam na prezentację!
Kontakt:
798 857 370
Mateusz Geszczyński

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail