Kawalerka Centrum 31m

Mieszkanie na sprzedaż
180 000 PLN, Pow. 31,62 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
31,62 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Bydgoszcz Centrum , Lubelska
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
751620
Cena za m2:
5692.60 PLN

Oferuję mieszkanie 31,62m  ul. Lubelska  27
Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w kamienicy.
Kawalerkę z dużym potencjałem, o powierzchni 31 m2 w której wyodrębniono:
- przedpokój
- salon
- kuchnię
- łazienkę
-piwnica
W mieszkaniu  jest ogrzewanie gazowe. Kamienica wyremontowana, zarządzana przez Wspólnotę Mieszkaniową.

 Bardzo pożądana lokalizacja. W pobliżu Galeria Handlowa Rondo, Castorama, Lidl, Biedronka, Dolina Pięciu Stawów. Bardzo dobre połączenie komunikacji miejskiej. Świetna inwestycja na wynajem.
Polecam 
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail