Komfortowe mieszkanie M4 w Fordonie - 60m2

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 60,50 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Fordon
  • Rok budowy : 1990
  • Piętro: 4 na 4
  • Numer oferty : 884682
  • Cena za m2 : 4776.86 PLN

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
503-961-603

TYLKO W NASZYM BIURZE!!

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania które znajduje się w Fordonie, przy ul. Witosa!
Mieszkanie o powierzchni 60m2, składa się z:
- pokój 20m2 z wyjściem na balkon
- pokój 11m2
- pokój 9m2
- jasnej kuchni,
- łazienki z kabiną prysznicową
- WC
- przestronnego, dobrze zaaranżowanego przedpokoju.
Do mieszkania przynależy piwnica.


W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont, wymieniono instalację elektryczną.
Okna PCV, we wszystkich oknach rolety dzień-noc.
W kuchni zabudowa kuchenna, kuchenka gazowa. Bardzo komfortowo zaaranżowana powierzchnia, dzięki czemu zyskujemy zarówno powierzchnię roboczą jak i miejsce do spożycia posiłków.
W przedpokoju zabudowane szafy, pawlacze.

Przed blokiem wiele miejsc parkingowych. W otoczeniu liczne sklepy, UTP, przychodnia lekarska, apteka, tereny spacerowe sprawiają, że mieszkanie jest komfortowe, a także może stanowić świetną inwestycję.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.