Mieszkanie 3 pokoje Fordon Okazja !

Mieszkanie na sprzedaż
283 000 PLN, Pow. 61 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon , Macieja Rataja
Rok budowy:
1994
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
207867
Cena za m2:
4639.34 PLN
Opis
Do sprzedaży funkcjonalne i przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2. 4 piętrowy blok położony w bardzo dogodnej lokalizacji Fordonu  , na osiedlu Szybowników  ul. Rataja . Blisko rynek  i galeria  handlowa. W pobliżu apteka, przychodnia, szkoła, liczne markety, urzędy  .Do mieszkania przynależy  piwnica. Rozkład ścian działowych zapewnia duże możliwości zmiany układu pomieszczeń, powiększenia salonu lub utworzenia otwartej przestrzeni.
W mieszkaniu zostaje zabudowa kuchenna ze sprzętem AGD, zabudowy  stałe oraz sypialnia.

Rozkład:
-Pokój dzienny  z Balkonem
-Sypialnia 12,19m2
-Sypialnia 8,90m2
Oddzielna kuchnia 7,15m2
-Łazienka 3 m2
-Osobna toaleta
-Przedpokój 9,32m2
-Piwnica ok 5 m2
Spółdzielnia Fordońska czynsz ok 680 zł 3 os .gaz w ryczałcie.
Parking przed blokiem.
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail