Zadbane mieszkanie w Fordonie - 3 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż
309 000 PLN, Pow. 68,80 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
68,80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon
Rok budowy:
1992
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
652990
Cena za m2:
4491.28 PLN
Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze w Fordonie.

Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi: salonu (18,8 m2), sypialni (10 m2)oraz pokoju z garderobą (18,8 m2), kuchni łazienki oraz wc.
Lokal mieści się w bardzo dobrze skomunikowanej części fordonu w 4 piętrowym bloku na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy bardzo duża piwnica około 9,5 m2.
Do dyspozycji mieszkańców są liczne miejsca parkingowe w okolicy.

Nieruchomość jest bardzo zadbana - praktycznie gotowa do wprowadzenia.

Czynsz na 3 osoby wynosi około 620 zł (w tym zaliczka na wodę, ogrzewanie i śmieci)

Na wyposażeniu zostają takie sprzęty jak: kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, zmywarka, lodówka, szafki w kuchni i szafy w zabudowie (korytarz i sypialnia),

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację!
Emilia Żabicka tel. 508-332-586

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail