Przytulne mieszkanie z osobnym wejściem Fordon

Mieszkanie na sprzedaż
299 900 PLN, Pow. 39,57 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
39,57 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon
Rok budowy:
2018
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
137904
Cena za m2:
7578.97 PLN
Oferta w naszym biurze to przytulne, komfortowe mieszkanko o pow. 39,57 mkw, zlokalizowane w Fordonie na nowym osiedlu. Budynek z 2018 r.
Mieszkanie posiada osobne wejście, nie przez klatkę schodową.  Mieszkanie Mieszkanie zasobnie wyposażone, jasna kuchnia w zabudowie ze sprzętem AGD, salon wyposażony w sofę i komodę. W przestronnej łazience kabina prysznicowa. Lokal jasny, na ścianach gładzie, a na podłogach nowoczesne kafle imitujące drewno oraz ogrzewanie podłogowe.
Do mieszkania przynależy spora loggia o pow. ok 20 mkw, miejsce postojowe w podziemiu ok 20 mkw oraz komórka, do podziemia zjeżdża winda.
Czynsz ok 430 zł.
Mieszkanie wolne od zaraz.
Gorąco polecam i zapraszam na prezentację.
Joanna Kozar-Kriger
tel.kom. 798 857 382

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail