Przytulne dwa pokoje w Fordonie

Mieszkanie na sprzedaż
169 000 PLN, Pow. 25 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
25 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon
Rok budowy:
1930
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
665794
Cena za m2:
6 760 PLN
Polecam nieduże ale bardzo fajne mieszkanie dwupokojowe w Fordonie
Mieszkanie znajduje się na wygodnym I piętrze o powierzchni 25m2 . składa się z pokoju z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki z prysznicem oraz przedpokoju z wnęką na szafę.
Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.
Ogrzewanie gazowe wspólne dla całego budynku.
Mieszkanie mieści się w budynku wielorodzinnym z 1930 roku. (w tym samym budynku jest jeszcze kilka mieszkań na sprzedaż - dwupokojowe mieszkania pełną ofertę przedstawię na indywidualnych prezentacjach)

Niewątpliwym atutem są niewielkie koszty utrzymania czynsz to ok 250zł.

Bardzo dobre połączenie z miastem - autobus oraz tramwaj, w pobliżu bardzo bogate zaplecze handlowe.

Zapraszam na prezentacje. Agnieszka 602619515Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail