Kawalerka w stanie deweloperskim!

Mieszkanie na sprzedaż
235 671 PLN, Pow. 27,31 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
27,31 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon
Rok budowy:
2022
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
822321
Cena za m2:
8 629 PLN
Przedstawiam Państwu z ofertę mieszkań zaprojektowanych w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy!
Ta nowoczesna inwestycja powstaje w dzielnicy Nowy Fordon i oferuje 170 komfortowych mieszkań w dwóch 4-piętrowych budynkach.
Propozycje metraży oraz układów mieszkań zaspokoją wszelkie preferencje klientów. W celu podniesienia codziennej wygody lokatorów zastosowano innowacyjne rozwiązania - pakiet antysmogowy i opcja smart home.
Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą obszerne balkony, a zaprojektowane na parterze - tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki.
Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, na których zaplanowano stworzenie nowego miejskiego zieleńca.
Z dala od zgiełku miasta, natomiast w wygodnej odległości od bogatej infrastruktury a także rozwiniętej komunikacja miejskiej.

ZAPRASZAM DO KONTAKTU!
Arletta Jakobsen 500450237

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail