OSTATNI LOKAL-2 balkony-stan deweloperski

Mieszkanie na sprzedaż
305 000 PLN , Pow. 37,10 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
37,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon , Wyzwolenia
Rok budowy:
2021
Piętro:
1 na 5
Numer oferty:
979326
Cena za m2:
8 221 PLN
MAŁGORZATA  BISKUP 660244448
NA  SPRZEDAŻ- klucze w biurze-Klient Kupujący nie płaci podatku PCC
2 pokojowe nowoczesne studio idealne dla osób chcących zamieszkać zgodnie z własnymi oczekiwaniami-stan deweloperski.Układy funkcjonalne mimo nie wielkiej powierzchni stwarzające przyjemną część dzienną oraz zabezpiecza osobną sypialnię.Do Lokalu przynależy 2 duże balkony   o pow. 11,30 mkw + 5,15mkw. Miejsce postojowe do wyłącznego użytkowania na terenie -cena 10.000,00zł
Duże powierzchnie okien świetnie doświetlają pomieszczenia stwarzając przyjemny nastrój./zdjęcia poglądowe przedstawiają możliwości aranżacji./
Lokal obejmuje:
-pokój dzienny z aneksem kuchennym-18,13 mkw
-pokój-6,53mkw
-łazienka-3,22mkw
-hol-9,38mkw
Budynek-LOKALIZACJA
Activ Park  to  kompleks nowoczesnych budynków wielorodzinnych o nietuzinkowej architekturze i niespotykanych w Bydgoszczy rozwiązaniach funkcjonalnych.
Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gdzie tereny spacerowe i ścieżki rowerowe zachęcają do aktywnego wypoczynku. Dużą atrakcją dla mieszkańców lubiących aktywnie spędzać czas będzie usytuowana na poziomie IV piętra budynku w formie tzw. zielonego dachu, między innymi siłownia zewnętrzna połączona z częścią rekreacyjną i z widokiem na sąsiadujący z inwestycją las.
Doskonała oferta polecam z pełnym przekonaniem.Zadzwoń 660244448.
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail