M-3 Fordon, Osiedle Niepodległości, Bardzo ładne!!

Mieszkanie na sprzedaż
339 000 PLN , Pow. 48 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon
Rok budowy:
2001
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
539356
Cena za m2:
7 063 PLN
Kontakt:
Waldemar Błędowski
TEL: 797 231 384


Przytulne, bardzo ładne, jasne mieszkanie M-3 w Fordonie!


Mieszkanie jest zlokalizowane  na Osiedlu Niepodległości w Bydgoskim Fordonie, Blok został wybudowany z cegły w 2001 roku i posiada 3 piętra. Lokal jest usytuowany na 3 piętrze, na którym znajdują się tylko 2 mieszkania. Powierzchnia użytkowa wynosi 45,1 m2 i taka jest zapisana w księdze wieczystej. Wynika to z faktu, iż w salonie jest ściana skośna, dająca niewątpliwie dodatkowego uroku temu pomieszczeniu. Mieszkanie jest bardzo ciepłe (zwrot za ogrzewanie po rozliczeniu rocznym to ok. 800 pln, przy czynszu wynoszącym 517 zł/3 os.)

Prezentowane mieszkanie składa się z:
- salon (otwarty, wyjście na loggie) - 19 m2
- sypialnia - 9,3m2
- kuchnia (oddzielna) - 9m2
- łazienka (prysznic + wc) - 4m2
- przedpokój - 7,4m2

Dodatkowym atutem jest duża loggia (10,5m2), Do mieszkania przynależy też piwnica, a w cenie pozostaje wyposażenie kuchni. W przedpokoju jest duża, pojemna szafa. Blokiem zarządza Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Lokalizacja to dużo miejsc do rekreacji, spacerów i przejażdżek rowerowych. Blisko tereny leśne oraz wszelkie punkty usługowo-handlowe typu basen, sklepy (Biedronka, Żabka), rynek miejski, weterynarz, pizzeria a także szkoła i przedszkole. Bardzo dobra komunikacja z tytułu pobliskich przystanków tramwajowego i autobusowego. 

Zapraszam na prezentacje!
Waldemar Błędowski
TEL: 797 231 384
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail