Wykończone mieszkanie bez podatku!

Mieszkanie na sprzedaż
340 000 PLN , Pow. 33,69 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
33,69 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Fordon
Rok budowy:
2022
Piętro:
5 na 6
Numer oferty:
749500
Cena za m2:
10 092 PLN
Na sprzedaż świeżo wykończone, 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku (termin oddania 07.2022r.)

Lokal usytuowany jest na 5 piętrze,6-piętrowego bloku z windą

Na powierzchnię 33,69m2 składają się:

- salon z aneksem kuchennym - 17,28m2

- sypialnia - 9,29m2

- łazienka z WC 3,34m2

oraz przedpokój - 3,68m2.

Do mieszkania przynależy także duży balkon z widokiem na Wisłę o pow. 6m2.

Mieszkanie zostało kompleksowo wykończone i wyposażone w bogatą zabudowę stolarską, sprzęt AGD oraz meble. W mieszkaniu znalazła się duża szafa pod zabudowę w sypialni, przedpokoju, kuchnia na wymiar a także bogata stolarka w łazience. Wszystkie meble wolnostojące, tj. stół, RTV, krzesła, łóżko, sofa itd. są w cenie mieszkania.

Dużym atutem inwestycji jest spora liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych pod blokiem.

Mieszkanie mieści się w trzeciej linii zabudowy od ul. Fordońskiej, dzięki czemu jest ciche, a zarazem dobrze skomunikowane z całym miastem.

W bliskiej odległości bloku mieści się Politechnika bydgoska, osiedle Bajka z całą bogatą infrastrukturą, a także nadwiślańskie tereny spacerowe.

Dodatkowym atutem lokalizacji jest aktualnie prowadzona rewitalizacja nadbrzeża Wisły w ramach projektu rewitalizacji Starego Fordonu, co jeszcze w tym roku stworzy w bardzo bliskiej odległości od inwestycji wspaniałą strefę rekreacji i wypoczynku, a tym samym wpłynie znacząco na podniesie wartości mieszkania oraz prestiż lokalizacji.

Mieszkanie kupowane jest od dewelopera, dzięki czemu Kupujący zwolniony jest z podatku PCC.


W bloku posiadamy kilka mieszkać o tych samych parametrach, na różnym stopniu zaawansowania prac wykończeniowych.

Jest to świetna propozycja na start lub na wynajem.

GORĄCO POLECAM!Arletta Jakobsen 500 450 237

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail