Apartament M-5 w Fordonie! Stan idealny!!!

Mieszkanie na sprzedaż
733 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 95,27 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Fordon
  • Rok budowy : 2019
  • Piętro: 4 na 5
  • Numer oferty : 684939
  • Cena za m2 : 7693.92 PLN

Zapraszam do kontaktu: Emilia tel. 508-332-586

Przedstawiam Państwu 4 pokojowy, w pełni umeblowany, gustownie urządzony apartament.
Znajduje się on na 4 piętrze w nowym bloku z 2019 roku z bardzo cichą windą. Teren jest ogrodzony z własnymi placami zabaw oraz siłownią zewnętrzną a okolica spokojna i bezpieczna.
Na całej długości mieszkania rozciąga się duży taras o powierzchni 23 m2, z którego rozpościera się piękny widok na las. Można na niego wejść przez salon oraz dwa pokoje.
Mieszkanie wykończone jest materiałami bardzo dobrej jakości, żadne z elementów wyposażenia jak i wykończenia nie były kupowane w markecie. Wszystkie sprzęty w zabudowie kuchennej są na gwarancji. Kuchnia, łazienki oraz dwie sypialnie były wykonane na wymiar.
Blaty łazienkowe oraz kuchenny wykonany z kamienia zaś fronty mebli w połysku.

Mieszkanie posiada 2 miejsca postojowe w hali garażowej w cenie 25 tysięcy każde.

Czynsz wraz z opłatą za miejsca parkingowe: 800 zł

Apartament składa się z:
Salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 35,81 m2
Pokoju o powierzchni 14,36 m2
Pokoju o powierzchni 12,16 m2
Pokoju o powierzchni 11,21 m2
Łazienka z wc oraz prysznicem o powierzchni 5,63 m2
Łazienka z wc o powierzchni 2,61 m2
Taras z wejściem przez salon i dwa pokoje o powierzchni 23m2

Polecam i zapraszam na prezentację!

Emilia tel. 508-332-586

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.