Górzyskowo-nowa cegła -balkon

Mieszkanie na sprzedaż
448 000 PLN , Pow. 48 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Górzyskowo , Inowrocławska
Rok budowy:
2013
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
476327
Cena za m2:
9 333 PLN
Małgorzata Biskup 660244448
NA  SPRZEDAŻ
funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej aranżacji w bardzo dobrym standardze  - gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych  nakładów .
Kuchnia w zabudowie + sprzęt AGD - przestronna łazienka z dużą kabina prysznicową.
Lokal obejmuje :
pokoje : 17,35/11,20mkw + aneks 6,81mkw+ łazienka 6,23mkw + przedpokój 6,35 mkw
Do lokalu przynależy komórka lokatorska o pow. 2,87 mkw oraz przestronny balkon.
Opłaty ok 450 zł/m-c.
BUDYNEK
zlokalizowany na  osiedlu Apartamentów Zen - osiedle kameralne, składające się z czterech trzypiętrowych budynków. Każdy z nich jest podpiwniczony, posiada podziemny parking oraz nowoczesne windy, dzięki czemu korzystanie z nich staje się o wiele bardziej wygodne dla jego mieszkańców. Spokój, wygoda, poczucie bezpieczeństwa sprawiają komfort i wygodę użytkowania.Do dyspozycji również ogólnodostępne miejsca parkingowe oraz plac zabaw dla dzieci.
LOKALIZACJA
bardzo chętnie kupowana i poszukiwana przez Klientów  dzielnica niskiego i nowszego budownictwa szybki przejazd do Centrum , a jednoczenie odpoczynek po pracy z dala od zgiełku miasta.
OFERTA GODNA POLECENIA CO CZYNIĘ Z PEŁNYM PRZEKONANIEM.Zapraszam 660244448.Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail