Mieszkanie - kameraln budynek, ekstra lokalizacja.

lokalizacja: Bydgoszcz

360 000 PLN

5 373 PLN / m2

Opis nieruchomości

Kontakt  Maciej Brzeski tel. 798339773
Oferujemy Państwu ciekawe mieszkanie w super lokalizacji. Mały kameralny budynek, łącznie z czterema lokalami mieszkalnymi, estetyczna klatka schodowa. bardzo fajnie się prezentuje. Na chwilę obecną mieszkanie w stanie przed-deweloperskim. Duża otwarta przestrzeń czekająca na inwestora z wyobraźnią  do zrealizowania własnej koncepcji lokalu. Stolarka okienna trzyszybowa, dwukomorowa w antracytowym kolorze ciepła konstrukcja. Do mieszkanie przynależna komórka lokatorska w piwnicy. Mieszkanie stanowi wyodrębniony lokal, posiada własną KW. Atrakcyjna cena i lokalizacja. W budynku znajdują się 4 mieszkania - mała wspólnota z młodymi właścicielami - w przyszłości możliwe jest wspólne urządzenie własnej siłowni w pomieszczeniach piwnicznych. Można w oferowanej przestrzeni wygospodarować dwa mniejsze mieszkania i odsprzedać z niemałym zyskiem - dobra inwestycja z uwagi na lokalizację, bliskość terenów rekreacyjnych nad kanałem, bliskość komunikacji i centrum miasta. Pierwsze zdjęcia wnętrz w katalogu są poglądowe i pokazują jak można wykończy polecane mieszkanie.
Zapraszam i polecam tel 798339773

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MACIEJ BRZESKI
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.