Eleganckie i zadbane w każdym detalu mieszkanie

Mieszkanie na sprzedaż
299 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 47 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Kapuściska
  • Rok budowy : 1980
  • Piętro: 3 na 4
  • Numer oferty : 918035
  • Cena za m2 : 6361.70 PLN

Sprzedam bardzo ładne i zadbane mieszkanie na Kapuściskach.
Mieszkanie jest w tonacji jasnej, ciekawie zaaranżowany salon z jasnymi meblami.
Pokoje dziecięce są funkcjonalne, w zabudowie pozostają szafy z lustrami, które optycznie powiększają pomieszczenia oraz meble.
Łazienka zrobiona z pomysłem, dużo miejsca, jasna.
Kuchnia ustawna z dużym pasem roboczym.
Wszystkie meble wraz ze sprzętami AGD pozostają. Lodówka dwuskrzysłowa z kostkarką do lodu i bieżąca wodą przepływająca przez filtr, barkiem. 
Salon liczy 15m2
pokój 9m2
pokój 7m2
kuchnia 5,10m2
łazienka 4m2.
Mieszkanie jest ciepłe, obecni właściciele co roku dostaję zwroty za ogrzewanie.
Instalacje elektryczne i gazowe były wymieniane kilka lat temu.
Nieruchomość dostępna praktycznie od zaraz, nie wymaga żadnego nakładu finansowego. Tylko wejść i mieszkać.
Okolica idealna dla rodzin z dziećmi, tuż za rogiem szkoła podstawowa, dwa przedszkola, żłobek, basen. Blisko rynek, sklepy, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej.
Gorąco polecam, mieszkanie już na wejściu robi wrażenie.


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.