Przytulne mieszkanie M4 Kapuściska - 47m2

Mieszkanie na sprzedaż
315 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 47 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Kapuściska , Przodowników Pracy
  • Rok budowy : 1970
  • Piętro: 0 na 4
  • Numer oferty : 280916
  • Cena za m2 : 6702.13 PLN

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
Tel. 503-961-603


Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 47m2, które znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku na bydgoskich Kapuściskach.
Mieszkanie składa się z:
- pokój ok. 16m2
- pokój ok.9m2
- otwarty pokój - połączony z przedpokojem, ok. 14m2.
- kuchnia - ok. 6m2
- łazienka  - ok.4m2
- przedpokój.

W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna oraz hydrauliczna.
W kuchni meble w zabudowie kuchennej - praktycznie nowe!
W pokojach na podłodze parkiet (pod nim warstwa izolacyjna, aby zapewnić komfort cieplny w mieszkaniu).
W przedpokoju, kuchni i łazience na podłogach kafle.
W mieszkaniu zamontowane drzwi antywłamaniowe.

Blokiem zarządza Spółdzielnia Zjednoczeni, cechująca się jednymi z najniższych czynszy w mieście - przy zameldowanej jednej osobie, czynsz wynosi ok. 360zł.

Bardzo przyjemna do życia okolica. Sąsiedztwo niskich bloków, dużo terenów zielonych. Jednocześnie blisko przystanków autobusowych oraz tramwajowych. Liczne sklepy, przychodnie, punty usługowe.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.