Mieszkanie M-5, na sprzedaż, Kapuściska

Mieszkanie na sprzedaż
299 500 PLN, Pow. 56,13 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
56,13 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Bydgoszcz Kapuściska , Szarych Szeregów
Rok budowy:
1980
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
967985
Cena za m2:
5335.83 PLN
!!!!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!!!

Kontakt do agenta nieruchomości

Izabela Szymczak tel: 798 857 365

Zapraszam do zakupu mieszkania 4- pokojowego o powierzchni 56,13m w centrum osiedla Kapuściska. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

 Mieszkanie składa się:

- 4 pokoi (15m 2, 10m2, 8m2, 6m2),

- kuchni 7m2,

- łazienki 5m2,

- przedpokoju 5,13m2 ( układ rozkładowy).
- balkon 3m2

Łazienka i kuchnia do odświeżenia. Okna PCV. Instalacja elektryczna wymieniona w całym mieszkaniu. Dodatkowo do mieszkania przypisana jest piwnica oraz dostęp do wózkowni. Przy bloku znajduje się również parking.

W pobliżu znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły: podstawowa, liceum V z basenem oraz markety ( Biedronka, Kaufland, Lidl) i wiele innych sklepów.

Niedaleko jest również mały lasek i polana na której jest wybieg dla psów oraz plac zabaw dla najmłodszych.

Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej.


SERDECZNIE ZAPRASZAM DO ZAKUPU

 
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail