WYJĄTKOWA ARANŻACJA - miejsce postojowe

Mieszkanie na sprzedaż
310 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 33,13 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Leśne
  • Rok budowy : 2019
  • Piętro: 1 na 2
  • Numer oferty : 167138
  • Cena za m2 : 9357.08 PLN

MAŁGORZATA  BISKUP  660244448
NA SPRZEDAŻ  NIEMCZ  Osiedle Olszynki -  klucze w Biurze
2- pokojowe  studio o Wyjątkowej NOWOCZESNEJ aranżacji wg indywidualnego projektu. Lokal mimo nie dużej powierzchni  zaskakuje  funkcjonalnością . Estetyka i  wyjątkowa dbałość o najmniejsze szczegóły  sprawia niezwykłe wrażenie i nadaje miłego  klimatu . Wspaniałe miejsce do wypoczynku .Mieszkanie również idealne na inwestycje/najem/.
Studio całkowicie wyposażone i UMEBLOWANE gotowe na przyjęcie nowych mieszkańców.
Wysoki STANDARD zaspokoi oczekiwania wymagających Klientów.
POKÓJ  z aneksem kuchennym 19,28 mkw wyjście na BALKON - 4 mkw
POKÓJ - 6,84 mkw + ŁAZIENKA 5,72 mkw
Do lokalu przynależy MIEJSCE postojowe na terenie w  cenie - 10 tys. złotych.
BUDYNEK
dwupiętrowy  z 2019 roku  o ciekawej linii . Korytarz wykończony w wysokim standardzie .Teren zagospodarowany  z licznymi nasadzeniami przy osiedlu przystanek MZK.
LOKALIZACJA
poszukiwana i chętnie kupowana przez Klientów - szybki przejazd do Centrum miasta.
w pobliżu Parku w  Myślęcinku - spokojna okolica i otoczenie sprzyja spacerom i wypoczynkowi.
Kupujący  nie płaci podatku PCC.
Oferta godna  polecenia co  czynię z  pełnym przekonaniem i ZAPRASZAM. 660244448.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.