WYJĄTKOWA oferta-doskonała LOKALIZACJA

Mieszkanie na sprzedaż
479 000 PLN, Pow. 90,92 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
90,92 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Leśne , Gdańska
Rok budowy:
1950
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
102840
Cena za m2:
5268.37 PLN
MAŁGORZATA  BISKUP  660244448
NA  SPRZEDAŻ
przestronne  3 pokojowe mieszkanie w dobrym  standardzie  gotowe do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Możliwość  pozostawienia umeblowania.
pokój dzienny-23,91
pokoje-23,56/19,30 mkw
kuchnia  z jadalnią -14mkw
łazienka -3,15 mkw+przedpokój 7 mkw.
Do mieszkania przynależy piwnica 4,20 mkw.Ogrzewanie gazowe -piec 2-funkcyjny.
Lokal  czysty zadbany  - opłaty ok 520,0 zł/ m-c.
BUDYNEK
3- piętrowy  z cegły zarządzany przez prężnie działającą  kameralna Wspólnotę obejmującą 9 lokali.Budynek po termoizolacji - klatka po remoncie. Teren zadbany z licznymi nasadzeniami przed budynkiem zielony skwer z ławeczkami.
LOKALIZACJA
jest  niewątpliwie ATUTEM tej oferty okolica chętnie kupowana przez Klientów w pobliżu szeroko rozwinięta infrastruktura - zaplecze handlowe - Stadion Zawisza oraz tereny spacerowe w pobliskim Myślęcinku.
Oferta godna polecenia co czynię z pełnym przekonaniem i zapraszam.
Zadzwoń 660244448.


Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail