NOWE - miejsce postojowe-OGRÓDEK-OD ZARAZ

Mieszkanie na sprzedaż
439 000 PLN, Pow. 51,04 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
51,04 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Leśne
Rok budowy:
2020
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
322897
Cena za m2:
8601.10 PLN
MAŁGORZATA  BISKUP  660244448
NA  SPRZEDAŻ - klucze w Biurze
2- pokojowe  studio o Wyjątkowej NOWOCZESNEJ aranżacji wg indywidualnego projektu. Lokal po zmianach   zaskakuje  funkcjonalnością . Estetyka i  wyjątkowa dbałość o najmniejsze szczegóły  sprawia niezwykłe wrażenie i nadaje miłego  klimatu . Wspaniałe miejsce do wypoczynku.Mieszkanie również idealne na inwestycje/najem/.
Studio całkowicie wyposażone i UMEBLOWANE gotowe na przyjęcie nowych mieszkańców.
Wysoki STANDARD zaspokoi oczekiwania WYMAGAJĄCYCH Klientów.
POKÓJ  z aneksem kuchennym 20  mkw wyjście NA PRZYNALEŻNY ogródek ok 72 mkw na całej szerokości przylegających ścian - ogrodzony.
POKÓJ - 15 mkw + ŁAZIENKA 4 mkw+ komórka lokatorska 2 mkw.
Do lokalu przynależy MIEJSCE postojowe na terenie w  cenie - 10 tys. złotych.
BUDYNEK
dwupiętrowy  z 2020 roku  o ciekawej linii . Korytarz wykończony w wysokim standardzie Teren zagospodarowany  z licznymi nasadzeniami przy osiedlu przystanek MZK.
LOKALIZACJA
poszukiwana i chętnie kupowana przez Klientów - szybki przejazd do Centrum miasta.
w pobliżu Parku w  Myślęcinku - spokojna okolica i otoczenie sprzyja spacerom i wypoczynkowi.
Kupujący  nie płaci podatku PCC.
Oferta godna  polecenia co  czynię z  pełnym przekonaniem i ZAPRASZAM. 660244448.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail