Przytulne M3 w kamienicy w sąsiedztwie parku!

Mieszkanie na sprzedaż
289 000 PLN, Pow. 57 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Okole , Chełmińska
Rok budowy:
1950
Piętro:
2 na 3
Numer oferty:
835200
Cena za m2:
5070.18 PLN
Oferta w naszym biurze to jasne i ciepłe mieszkanie po generalnym remoncie, o pow. 57mkw. Na nieruchomość składają się ;
- 2 pokoje,
- kuchnia'
- przedpokój,
-łazienka z WC ( wyposażona w kabinę prysznicową).
W mieszkaniu zostały wymienione podczas remontu wszystkie instalacje.
Na ścianach gładzie, na podłogach panele oraz kaflle.
Mieszkanie umeblowane.
Do lokalu przynależy piwnica o pow. 6,86 mkw.
Kamienica, w której mieści się mieszkanie również jest po remoncie. Z okna rozpościera się widok na park i przynależne do kamienicy podwórko.
Ogrzewanie gazowe, piecem dwufunkcyjnym.
Do starego rynku jedyni 2 km!
Zapraszam na prezentację.
Joanna Kozar-Kriger
tel. kom. 798 857 382

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail