KLIMATYCZNE -po remoncie-OD ZARAZ-garaż

lokalizacja: Bydgoszcz

499 900 PLN

8 246 PLN / m2

Opis nieruchomości

Małgorzata  Biskup 660244448
NA  SPRZEDAŻ-POLECAMY W NASZYM BIURZE
4 pokojowe klimatyczne mieszkanie -industrialna  ciekawa aranżacja - gotowe do wprowadzenia.
Lokal przeszedł gruntowny remont została wymieniona instalacja elektryczna.W oknach rolety zewnętrzne.
Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze posiada duży balkon od strony podwórka na całej szerokości pokoju dziennego i sypialni.Do lokalu przynależy piwnica 4,71 mkw.
Piec 2-funkcyjny zapewnia ogrzewanie oraz podgrzewanie ciepłej wody.
W cenie kuchnia wg indywidualnego projektu oraz dwie duże zabudowane szafy typu komandor.
Możliwość zakupu 14 mkw  garażu w cenie 45 tys.zł.
BUDYNEK
czteropiętrowy  budynek z cegły z lat 2004 dwu klatkowy - kameralny zarządzany przez wspólnotę.
Opłaty podstawowe 216 zł / m-c.
LOKALIZACJA
spokojna okolica - jednokierunkowa w kilka minut spacerem dojdziemy do terenów spacerowych nad kanałem.W pobliżu przystanki MZK szybki przejazd do Centrum - zaplecze handlowe.
Polecam ofertę z pełnym przekonaniem. Zapraszam Państwa do współpracy z przyjemnością pomogę przy zakupie wymarzonej nieruchomości.
Jestem z Klientami przez cały czas transakcji i czuwam nad całym procesem, dlatego współpraca ze mną jest zawsze bezpieczna i skuteczna.660244448.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MAŁGORZATA BISKUP
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.