Mieszkanie w zabytkowej kamienicy

Mieszkanie na sprzedaż
299 500 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 61 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 2
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Śródmieście , Marszałka Focha
  • Piętro: 3 na 4
  • Numer oferty : 314731
  • Cena za m2 : 4909.84 PLN

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe w centrum, w okolicy Opery Nova.Mieszkanie do remontu na 3 piętrze gdzie opłaty miesięczne wynoszą tylko 85 zł dla wspólnoty mieszkaniowej.Prężnie działa wspólnota.Klatka zrobiona,ocieplony budynek,dostęp do pięknego ogrodu jako cześć wspólnej. Salon od ulicy, drugi pokój od podwórka. Możliwość powiększenia łazienki o spiżarnię łazienkę, bądź zwiększenia kuchni. Mieszkanie do generalnego remontu .Są wszystkie podłączenia woda,gaz,prąd. Piece kaflowe mają zamontowane grzałki elektryczne. W przypadku likwidacji piecy możiwe jest otrzymanie dotacji na ogrzewanie z miasta.
Mieszkanie bardzo ładne. Po remoncie może stanowić perełkę architektoniczną. Świetna lokalizacja blisko Opery, rzeki Brdy i Starego Rynku.

Mieszkanie podlega negocjacji w przypadku konkretnego zainteresowanego klienta.

Gorąco polecam zwolennikom zabytkowych mieszkań!

Arletta Jakobsen 500 450237

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.