Mieszkanie w kamienicy - wysoki standard 82m2, IIp

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 82 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Śródmieście , Tadeusza Kościuszki
  • Rok budowy : 1898
  • Piętro: 2 na 3
  • Numer oferty : 418916
  • Cena za m2 : 5463.41 PLN

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
tel 503-961-603

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego, które znajduje się w odrestaurowanej kamienicy z 1898r.

Mieszkanie o powierzchni 82m2, składa się z:
 - pokój o pow. 22m2
 - pokój o pow. 20m2 z zabytkowym piecem
 - pokój o pow. 16m2 z wyjściem na balkon
 - otwarta kuchnia - 10m2 z wejściem do spiżarni, która aktualnie pełni też funkcję pomieszczenia gospodarczego (podłącze do pralki)
 - łazienka o pow. 4m2.

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. Na ścianach gładzie szpachlowe oraz w przedpokoju funkcjonalna oraz stylowa tapeta. Na podłogach panele, w przedpokoju, łazience i kuchni kafle.

Okna PCV, drzwi w mieszkaniu zachowane z XIX wieku!! Sosnowe deski zarówno drzwi jak i ościeżnic nadają klimat jak i przywołują ducha tego mieszkania. Jednak największą niespodzianką, gdy się wchodzi do tego miejsca jest piec kaflowy, oryginalny, z certyfikatem. W piecu został wymieniony szamot, dzięki czemu wciąż może spełniać swą rolę i ogrzać i mieszkanie i atmosferę w nim panującą.

Czynsz do wspólnoty wynosi 600zł przy jednej osobie, z czego 340zł  stanowi fundusz remontowy (elewacja kamienicy została wyremontowana, ocieplona; wykonany remont klatki schodowej; w najbliższej przyszłości remont schodów, podwórza, oraz piwnic).
Ogrzewanie gazowe, piecem dwufunkcyjnym (koszt ok. 2000zł rocznie - ogrzanie ciepłej wody, ogrzewanie mieszkania oraz kuchenka gazowa).

Miejsca postojowe dla mieszkańców wzdłuż ulicy - koszt 20zł miesięcznie dla osoby zameldowanej.
Do mieszkania przynależy duża piwnica -16m2, z oknem oraz poprowadzonym prądem dzięki czemu można wykorzystać jako dodatkowe pomieszczenie.

W mieszkaniu możliwość pozostawienia części umeblowania. Pozostaje zabudowa kuchni ze sprzętem AGD (lodówka, kuchenka gazowa).

Bardzo dobra lokalizacja. Zaciszna część Śródmieścia, bliskie sąsiedztwo sklepów typu LIDL, ok. 1km do dworca PKP Bydgoszcz Główna, 300m do przystanku autobusowego, 500m do przystanku tramwajowego.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.