Lokale do generalnego remontu - Śródmieście!

Mieszkanie na sprzedaż
119 600 PLN, Pow. 32,96 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
32,96 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Śródmieście
Piętro:
0 na 2
Numer oferty:
683102
Cena za m2:
3628.64 PLN
Mam przyjemność zaprezentować Państwu około 100 lokali na sprzedaż w Śródmieściu.

Inwestycja jest w trakcie realizacji - rynek wtórny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno kawalerki jak i mieszkania dwupokojowe.
Co więcej szeroki zakres cen (od 71700 zł do 277800 zł) oraz ogromny wybór powierzchni oraz układów lokali sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Lokale sprzedawane są w stanie technicznym do remontu kapitalnego - informacje na temat remontu lokali i ich wyposażenia - poniżej.
W ciągu najbliższych miesięcy przeprowadzony zostanie remont kapitalny budynku, w szczególności planowane jest:
a) Wykonanie kompleksowej instalacji centralnego ogrzewania wraz z modernizacją wymiennikowni (kotłowni), oraz montażem liczników ciepła do każdego lokalu;
b) Wykonanie nowej instalacji kanalizacyjnej (piony z odejściami do mieszkań), nowej instalacji zimnej i ciepłej wody (piony z odejściami do lokali i wodomierzami), nowej instalacji elektrycznej zbiorczej - wraz z szafkami licznikowymi oraz doprowadzeniem zasilania do lokalu, nowej instalacji domofonowej oraz nowej instalacji TV;
c) Wykonanie remontu dachu wraz z jego ociepleniem;
d) Wykonanie remontu elewacji;
e) Wykonanie remontów klatek schodowych, wraz z zabudową nowych szachtów technicznych, wymianą/remontem drzwi, wymianą okien na klatkach;
f) Wymiana wszystkich drzwi wejściowych do lokali - tak aby klatka schodowa posiadała jednolite drzwi.
Powyższe prace pozwolą na bezawaryjne (a co za tym idzie - bez nieprzewidzianych kosztów) funkcjonowanie Wspólnoty Mieszkaniowej przez kilkadziesiąt następnych lat. Prace finansowane będą z kredytu bankowego, jaki planuje zaciągnąć Wspólnota. Kredyt obsługiwany będzie ze składek na Fundusz Remontowy.

Uruchomienie inwestycji
- do czerwca 2021 wspólnota realizuje prace pozwalające na rozpoczęcie remontów mieszkań (instalacje);
- w okresie wakacji 2021 inwestor prowadzi remont swoich mieszkań
- w okresie wakacji 2021 Wspólnota prowadzi remont klatek schodowych
- 30 marca 2022 - zakończenie prac wewnętrznych
Uruchomienie wynajmu wszystkich lokali najpóźniej marzec 2022 roku.


Serdecznie zapraszam na prezentację!!
Emilia Żabicka tel. 508-332-586

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail