Dwupokojowe mieszkanie w centrum, tanio!!!

Mieszkanie na sprzedaż
250 000 PLN, Pow. 35,10 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
35,10 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Śródmieście , ks. Augustyna Kordeckiego
Piętro:
3 na 10
Numer oferty:
198574
Cena za m2:
7122.51 PLN
Kontakt:
798 857 370
Mateusz Geszczyński

Na sprzedaż ATRAKCYJNE dwupokojowe mieszkanie (jeden pokój przechodni) o powierzchni 35,1 m2 w Bydgoszczy ul. Księdza Augustyna Kordeckiego 3, do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

STAN DO ZAMIESZKANIA!!!!
- ogrzewanie miejskie,
- świetna komunikacja z pozostałą częścią miasta,
- idealne pod wynajem,
- blisko komunikacja miejska,
- W POBLIŻU: SKLEPY, APTEKA, PLAC ZABAW, PIEKARNIA.

Polecam i zapraszam na prezentację!
Kontakt:
798 857 370
Mateusz Geszczyński

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail