!!!!OKAZJA!!!!

Mieszkanie na sprzedaż
595 000 PLN, Pow. 120 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
120 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Śródmieście
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
521504
Cena za m2:
4 958 PLN
Mam na sprzedaż piękne mieszkanie w samym centrum Bydgoszczy.
Lokal zawiera 3 pokoje, dwie łazienki oraz mieszkanie na strychu (do remontu). Nieruchomość jest bardzo atrakcyjna i nietypowa. Jeden z pokoi ma oddzielne drzwi i łazienkę, dzięki temu może być oddzielnym lokalem np pod wynajem. Mieszkanie, które mieści się na strychu również posiada oddzielne drzwi wejściowe. 

Istnieje możliwość kupna tylko wyremontowanej części ok 67m.

Kamienica ma wymieniony dach (inwestycja zrealizowana w 2020r), zadbaną elewację oraz klatkę schodową w trakcie prac remontowych. 

Mieszkanie ma nową instalację wodno-kanalizacyjną, nową instalację gazową, nową podłogę oraz dwie łazienki wykończone i wyposażone.

Zapraszam na prezentację 
Małgorzata Łapińska
797 231 125Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail