!!!!! OKAZJA!!! ŚWIETNA CENA I LOKALIZACJA!!!

Mieszkanie na sprzedaż
320 000 PLN, Pow. 62 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
62 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Śródmieście
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
245657
Cena za m2:
5 161 PLN
W ofercie posiadamy przestronne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 62m2 w centrum Bydgoszczy (Śródmieście).

W skład nieruchomości wchodzi:
- salon z aneksem 26m2
- sypialnia 11m2
- sypialnia 9m2
- łazienka 3m2
- przestronny przedpokój 13m
- piwnica 3,5m2
- garaż

Nieruchomość położona jest w lokalizacji z doskonałą infrastrukturą (w pobliżu ALDI, Biedronka, 5 minut pieszo do przystanku tramwajowego/autobusowego, ok 30 minut spacerem na stary rynek, ok 20 minut do Galerii Focus Park).

Zapraszam na prezentację
Małgorzata Łapińska
797231125

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail