4 pokoje po generalnym remoncie!

Mieszkanie na sprzedaż
550 000 PLN , Pow. 88,15 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
88,15 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Bydgoszcz Śródmieście , Plac Piastowski
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
810133
Cena za m2:
6 239 PLN
Przedstawiam ofert mieszkania w kamienicy na Pl.Piastowskim. Kamienica po remoncie i wymianie dachu.
Obiekt monitorowany. 
Okolica polpularna, otoczona licznymi sklepami oraz targowiskiem wpisanym na listę zabytków. W pobliżu kościół, szkoła, basen Astoria oraz przystanek MZK. Do dworca kolejowego zaledwie 750 m. Rzeka Brda z bulwarami spacerowymi 200m.

Prezentowana nieruchomość przeszła gruntowny remont 4 lata temu. Wymieniono wszystkie instalacje oraz podzielono na nowo pokoje. Zlikwidowano piece i zainstalowano 2-funkcyjny piec gazowy.
Uzyskano 3 sypialnie o powierzchni 13 m 2. oraz salon. Kuchnia osobna, otwarta na hol. Osobna toaleta oraz łazienka z wanną.
Do mieszkania przynależy duża piwnica, ponad 6 m 2.
W cenie mieszkania pełne wyposażenie oprócz mebli z pokoju dziecięcego.

Polecam z pełnym przekonaniem!
ARLETTA JAKOBSEN 500450237
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail