Poddasze do adaptacji z rzutami!SUPER CENA!

Mieszkanie na sprzedaż
150 000 PLN , Pow. 61 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
61 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Bydgoszcz Śródmieście , Plac Piastowski
Piętro:
3 na 3
Numer oferty:
908465
Cena za m2:
2 459 PLN
Zapraszam do zakupu poddasza do adaptacji! Pomieszczenia usytuowane na 3 pietrze przy ul. Plac Piastowski 11. Tyły popularnego rynku.
Kamienica po gruntownym remoncie! Poddasze duże, oczyszczone w dobrym stanie, przygotowane do prac adaptacyjnych. Zaprojektowane 2 koncepcje. Wydana decyzja o zmianie użytkowania strychu na lokal mieszkalny.

Zapraszam do kontaktu. Arletta Jakobsen 500450237

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail