OD ZARAZ-Teren zamknięty-miejsca parkingowe

Mieszkanie na sprzedaż
259 000 PLN, Pow. 45,13 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
45,13 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Szwederowo
Rok budowy:
1970
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
867326
Cena za m2:
5 739 PLN
MAŁGORZATA  BISKUP 660244448
NA  SPRZEDAŻ
mieszkanie trzypokojowe ROZKŁADOWE w poszukiwanej lokalizacji dostępne OD ZARAZ.
Teren zamknięty /wjazd bramą na pilota/ na terenie ogólnodostępne miejsca parkingowe tylko dla mieszkańców. Lokal do własnej aranżacji  daje nowym właścicielom duże możliwości adaptacji. Możliwość połączenia kuchni z pokojem dziennym podniesie funkcjonalność lokalu i nada nowoczesności.
POKOJE - 15/12/6 mkw+KUCHNIA 6 mkw+ŁAZIENKA+PRZEDPOKÓJ
Okna PCV - grzejniki konwektory-wystawa okien wschód zachód.
Do mieszkania przynależą 2 piwnice.Obecnie balkon papieski w przyszłym roku będą dostawiane BALKONY decyzją prężnie działającej wspólnoty-środki już zostały zgromadzone na funduszu remontowym.
BUDYNEK
z lat 70-siątych czteropiętrowy po termoizolacji -teren ogrodzony w pełni  zagospodarowany - dużo zielonych nasadzeń .
LOKALIZACJA
poszukiwana i chętnie kupowana przez Klientów z uwagi na szybki przejazd w różnych kierunkach Miasta - 15 minut pieszo na Stare Miasto.
Oferta  godna polecenia co czynię z pełnym przekonaniem, a Klienci zdecydowani na sprzedaż oczekują propozycji cenowej i zapraszają.Zadzwoń 660244448
Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail