Poszukiwana lokalizacja-LOGGIA

Mieszkanie na sprzedaż
299 000 PLN , Pow. 49 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
49 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Szwederowo
Rok budowy:
1975
Piętro:
0 na 10
Numer oferty:
290971
Cena za m2:
6 102 PLN
Małgorzata Biskup 660244448
Oferta w naszym biurze -
przestronne  - rozkładowe mieszkanie z dużym BALKONEM- TYPU LOGGIA .
Lokal do własnej aranżacji doskonały dla Klientów chcących zamieszkać zgodnie z własnymi oczekiwaniami- możliwość przy remoncie zaadaptowania mieszkania na pokój z aneksem i 2 sypialnie.Pokoje23/9mkw + kuchnia 8 mkw+łazienka+wc +przedpokój.
BUDYNEK
zarządzany przez spółdzielnię po termoizolacji parking pod budynkiem - teren zagospodarowany.
LOKALIZACJA
poszukiwana i chętnie kupowana przez Klientów z uwagi na szeroki dostęp do infrastruktury w pobliżu szkoła-przedszkole -zaplecze handlowe-rynek- przychodnia oraz przystanki MZK.
Możliwość zakupu po kompleksowy remoncie-cena do uzgodnienia.
Polecam i zapraszam.Zadzwoń 660244448.

Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz, co w związku ze współpracą, zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zapraszamy na stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 1000 ofert nieruchomości!Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.
Nieprawidłowy adres E-mail