Bezczynszowa kawalerka 30m2 - Wilczak

Mieszkanie na sprzedaż
133 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 30 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Bydgoszcz Wilczak , Stefana Czarnieckiego
  • Piętro: 1 na 1
  • Numer oferty : 363766
  • Cena za m2 : 4433.33 PLN

Kontakt do agenta nieruchomości:
Aleksandra Gadzikowska
503-961-603

Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowej kawalerki 30m2 w wyremontowanej kamienicy, która znajduje się na bydgoskim Wilczaku.

Kawalerka składa się z wiatrołapu, przestronnego, widnego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia! Nowe okna PCV, wymienione drzwi wejściowe, nowa stolarka wewnątrz mieszkania. Na podłogach wysokiej klasy panele, na ścianach gładzie szpachlowe.
W łazience kabina prysznicowa, umywalka, ubikacja. Zarówno na podłodze jak i ścianach nowoczesne kafle.

Ogrzewanie centralne gazowe, woda ciepła dzięki bojlerowi elektrycznemu.

Kamienica z 1905 roku przeszła gruntowny remont, łącznie z wymianą wszystkich instalacji (elektryczne, wodno-kanalizacyjne). Przeprowadzono remont klatki schodowej.

W okolicy: szkoła, przedszkole, Park przy Starym Kanale Bydgoskim, Galeria Rondo. Bardzo dobra komunikacja z pozostałą częścią miasta dzięki licznym autobusom i tramwajom.

ZDJĘCIA POGLĄDOWE. Zapraszam na prezentację

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.