Mieszkanie z piękną panoramą!

Mieszkanie na sprzedaż
280 000 PLN, Pow. 48,20 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
48,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Bydgoszcz Wyżyny
Piętro:
11 na 11
Numer oferty:
901545
Cena za m2:
5809.13 PLN
Na sprzedaż mieszkanie w wieżowcu na ostatnim piętrze.
Z okien rozpościera się panorama na całą Bydgoszcz. Cisza i świeże powietrze w środku miasta!
W oknach oraz na loggii zamontowano rolety dzięki czemu nawet w upalne dni jest przyjemny klimat.
Mieszkanie zostało przebudowane w taki sposób aby uzyskać aneks kuchenny połączony z salonem oraz dużą sypialnie z kącikiem wypoczynkowym na balkonie.

Blokiem zarządza Spółdzielnia Budowlani.

Polecam i zapraszam na prezentację!

Arletta Jakobsen
500450237

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail