Poszukiwana lokalizacja-BALKON-do remontu

Mieszkanie na sprzedaż
295 000 PLN, Pow. 53 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
53 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz Wyżyny , Łomżyńska
Rok budowy:
1975
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
823511
Cena za m2:
5566.04 PLN
Małgorzata  Biskup 660244448
NA  SPRZEDAŻ
3-pokojowe mieszkanie ROZKŁADOWE dwustronna wystawa okien.
Lokal idealny dla osób chcących zamieszkać zgodnie z własnymi oczekiwaniami -lokal do remontu.Do mieszkania przynależy piwnica oraz BALKON.
POKOJE: 16/11/9mkw +KUCHNIA  8,0 mkw + PRZEDPOKÓJ+ŁAZIENKA+WC
BUDYNEK
czteropiętrowy  teren zagospodarowany z licznymi nasadzeniami zarządzany przez Spółdzielnię.
LOKALIZACJA
jest niewątpliwym atutem oferty w pobliżu szeroko rozwinięta infrastruktura - zaplecze handlowe
przedszkole-szkoła-szpital.
Zapraszam-zadzwoń 660244448.Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail