Dobra propozycja-Poszukiwana lokalizacja

lokalizacja: Bydgoszcz, Ogrody

338 000 PLN

6 402 PLN / m2

Opis nieruchomości

Małgorzata  Biskup 660244448
NA SPRZEDAŻ - w naszym biurze
przestronne słoneczne rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie  w doskonałej  i poszukiwanej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien wschód-zachód.
Okna PCV  POKÓJ dzienny z wyjściem na  balkon . Do mieszkania przynależy duża piwnica 
o pow. 5,0 mkw .
pokój dzienny +2 pokoje+kuchnia + przedpokój +łazienka +wc.Opłaty ok 500 zł/ m-c.
BUDYNEK
z lat 80-siątych  czteropiętrowy  po termoizolacji - klatka schodowa po remoncie -teren zarządzany przez spółdzielnie ,  zadbany i zagospodarowany z licznymi nasadzeniami.
LOKALIZACJA
jest niewątpliwym  atutem oferty . Okolica w której Klienci chętnie kupują mieszkania z  uwagi na szeroko rozwiniętą infrastrukturę z zapleczem handlowo-usługowym . W pobliżu szkoła -przedszkole -przychodnia .
Ofertę polecam z pełnym przekonaniem i zapraszam. Zadzwoń 660244448.
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.

Wszelkie podane przez Biuro informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170) wykorzystywanie autorskich pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, fragmentów grafiki, tekstów opisów w celach zarobkowych, bez zezwolenia autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością firmy Nieruchomości Apartament.

Kontakt do opiekuna:

NIERUCHOMOŚCI APARTAMENT

MAŁGORZATA BISKUP
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.