Nowoczesne mieszkanie w zielonej części Bydgoszczy

Mieszkanie na sprzedaż
229 041 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 29,94 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 1
  • Lokalizacja : Bydgoszcz
  • Rok budowy : 2022
  • Piętro: 0 na 4
  • Numer oferty : 841025
  • Cena za m2 : 7 650 PLN

Zapoznam Państwa z ofertą mieszkań zaprojektowanych w spokojnej i zielonej części Bydgoszczy!

Ta nowoczesna inwestycja powstaje w dzielnicy Nowy Fordon i oferuje 170 komfortowych mieszkań w dwóch 4-piętrowych budynkach. 

Propozycje metraży oraz układów mieszkań zaspokoją wszelkie preferencje klientów. W celu podniesienia codziennej wygody lokatorów zastosowano innowacyjne rozwiązania - pakiet antysmogowy i opcja smart home.

Wszystkie mieszkania na piętrach posiadać będą obszerne balkony, a zaprojektowane na parterze - tarasy wybrukowane kostką oraz zielone ogródki.

Inwestycja powstaje w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów zielonych, na których zaplanowano stworzenie nowego miejskiego zieleńca.

Z dala od zgiełku miasta, natomiast w wygodnej odległości od bogatej infrastruktury a także rozwiniętej komunikacja miejskiej.

 Serdecznie zapraszam do kontaktu: 536-366-898

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.