Mieszkanie 3-pokojowe na parterze - Błonie

Mieszkanie na sprzedaż
305 000 PLN, Pow. 46,60 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
46,60 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Bydgoszcz
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
740103
Cena za m2:
6545.06 PLN
TYLKO W NASZYM BIURZE! 
KONTAKT 696-909-402


W ofercie sprzedaży mieszkanie na parterze o powierzchni 46,60m2 usytuowane na kameralnym osiedlu Błonie w Bydgoszczy.W skład mieszkania wchodzi:
- salon 14.70m2
- pokój 6.60m2
- pokój 8,60m2
- kuchnia
- łazienka z WC

Czynsz-340zł

Stan techniczny mieszkania dobry, zadbane i gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe.

Bardzo dobrze skomunikowana lokalizacja, w bliskiej odległości znajduje się szkoła, przedszkola, plac zabaw. Pełna infrastruktura osiedla na wyciągnięcie ręki - sklepy, markety, punkty usługowo-handlowe i gastronomiczne.

W bliskim sąsiedztwie dostępne przystanki autobusowe.


Zapraszam na prezentacje!

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującej do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.


Kontaktując się poza informacjami związanymi z nieruchomością koniecznie zapytaj o współpracę z biurem nieruchomości, co w ramach współpracy zapewniamy, o umowę pośrednictwa i kwestie związane z prowizją.

Razem z właścicielami zwracamy się z prośbą o uszanowanie prywatności i nie przybywanie na miejsce bez zapowiedzi i opiekuna z biura nieruchomości.


....ZE WZGLĘDÓW BEZPIECZEŃSTWA ORAZ USTAWY O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH, A CZASEM NA PROŚBĘ SPRZEDAJĄCEGO ZAZWYCZAJ NIE PODAJEMY DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI DOKŁADNEJ LOKALIZACJI NIERUCHOMOŚCI A DOPIERO NA OSOBISTYM SPOTKANIU LUB PREZENTACJI OFERTY.

Zapraszamy też na naszą stronę Nieruchomości Apartament, gdzie znajdziecie Państwo ponad 600 ofert z regionu działania naszego biura nieruchomości.
Nieprawidłowy adres E-mail